Wszystkie kolory nieba jednego wieczoru

Poprzedni tydzień obfitował w piękne zachody słońca, ale niestety większość z nich przegrała nierówną rywalizację z Euro 2016;) Na szczęście ten wtorkowy zapowiadał się tak znakomicie, że odłożyłem na dalszy plan zmagania piłkarzy. W pośpiechu złapałem plecak ze sprzętem oraz statyw i ruszyłem w drogę.

Czasu miałem niewiele, więc wybór miejsca padł na pobliski Kampus UAM na Morasku. Przejeżdżałem tutaj kilkukrotnie na rowerze i za każdym razem podziwiałem najnowszy budynek kompleksu – WCZT. Niestety nie jest on jeszcze skończony – fontanny nie działają, a wokół stoi ogrodzenie. Chciałem zaczekać na całkowite otwarcie, ale UAM się nie śpieszy z tym za bardzo. Niebo było idealne, więc stwierdziłem, że to właśnie dziś „rozdziewiczę” go fotograficznie;)

Przy sobie miałem również telefon, więc po raz pierwszy postanowiłem uwiecznić zachód również na timelapsie. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Wielka szkoda, że fontanny jeszcze nie działają, bo wtedy zdjęcia byłyby lepsze, a wyglądałoby to mniej więcej tak jak poniżej.

IMG_9924-2

 

Pozostałe foty z tego wieczoru możecie obejrzeć w galerii poniżej. Enjoy!

Tagi, , ,